וואטסאפ!

אבני מדרךיש לכם גינה שזקוקה לטאצ' של עיצוב וריענון, או אולי אתם פשוט אוהבים לשבת בגינה ולדמיין את הפרויקט הבא שיוסיף לה עוד צבע, ריח וחיים, בוודאי בחנתם עיצובים ועיינתם ברעיונות לעיצוב הגינה. אולי שקלתם להוסיף פרחים עונתיים, לשנות את האווירה הקיימת, או לעשות שימוש באבני מדרך.

החלטנו להתגייס לעזרה והכנו עבורכם מדריך קצר ושימושי לעיצוב הגינה בעזרת אבני מדרך:

 

קצת על אבני מדרך

אבני מדרך בעלות תפקיד משמעותי בכל הקשור לעיצוב הגינה וסביבת הבית.

הן מאפשרות לנו להעניק לגינת הירק, לחנייה, לשביל הגישה או לכל מקום אחר מראה מיוחד. באמצעותן נוכל לעצב את סביבת הבית והגינה כך שיראו יפות, אסתטיות ואף מעשיות יותר ונוחות לשימוש.

מלבד הגורם העיצובי, אבן מדרך היא אבן עיצובית שימושית וישימה גם למטרות שונות. אבן המדרך תמנע הרס של הגינה, או דריכה לא מכוונת על פרחים ושיחי נוי אשר נשתלו בעמל רב. יתרה מכך, גולת הכותרת של אבני המדרך היא נושא התחזוקה. מדובר בתחזוקה נוחה ופשוטה מאחר ואלו סלעים טבעיים אשר אינם מתבלים. האבנים הנפוצות והשמישות הן: אבני בזלת, גרניט, אבני שיש טבעי, ועוד.

 

טיפים לעיצוב הגינה- כך תעשו זאת נכון:

תכננו את הגינה והחלל העומד לרשותכם

תכנון החלל העומד לרשותכם הוא הצעד הראשון בדרך לגינה פרטית מעוצבת. לפני שניגשים לשלבי התכנון והקניה של החומרים, יש להתחשב באלמנטים שונים בגינה: טופוגרפיה (תנאי השטח, יישור, סוג האדמה וכו’), כיווני השמש במהלך היום בגינה , המצאות בעלי חיים ועוד

הגדירו דגשים וסדרי עדיפויות

דמיינו את הגינה שלכם וכעת הכינו רשימה של צרכים ורצונות. כיצד תראה גינת החלומות שלכם ואילו רכיבים תרצו שיכללו בה. בחרו את הסגנון העיצובי המועדף עליכם ואל תשכחו כי הגינה אמורה לשקף אתכם.

הפרידו שבילים בגינה באמצעות אבני מדרך

תוכלו להפריד בין ערוגות פרחים, צמחי תבלין או שתילים אחרים באמצעות שימוש באבני המדרך.

רצפו חלק משטח הגינה או את כולה

ריצוף החוץ הוא חלק בלתי נפרד מתכנון הגינה; זהו פתרון נהדר המאפשר משטחי דריכה ללא צריכת מים; זאת ועוד ריצוף באבני מדרך אינו דורש תחזוקה ומייצר מראה עיצובי ייחודי.

שלבו מפלי מים ואלמנטים עיצוביים

אבני המדרך יוצרות התאמה מושלמת לשילוב בגינה יחד עם אלמנטים שונים כמו סלעים, חלוקי נחל ומפלי מים קטנים.

 

עיצוב גינה ייחודי עם אבני מדרך

בזלת ישראל מתמחה בעיצוב גינות ושימוש באבני המדרך. אנו מתאימים את הגינה הייחודית עבורכם ועבור הצרכים שלכם. ברשותנו ניסיון רב בהענקת פתרונות יצירתיים, חכמים וייחודיים לקהל נרחב ומגוון כדוגמת בעלי בתים, אדריכלים ומעצבים, עיריות ועוד.

צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם בשירות אדיב ובמתן ייעוץ והכוונה בבחירת הפתרון המתאים.