וואטסאפ!

סלעים לגינהכולנו נהנים ממראה נעים של גינה ירוקה עם דשא וצמחייה טבעית. עם זאת, טיפוח הגינה כולל פעולות רבות וכן גוזל זמן ומשאבים רבים.  לא כולנו יכולים לתחזק גינה על בסיס יומי, לגזום, לרסס ולהשקות באופן שוטף. איך נוכל לטפח גינה צבעונית ויפה? באמצעות תוספת סלעים לגינה המעניקה פתרון ישים ועיצובי.

 

מהם סלעים לגינה

הסלעים לגינה הם למעשה אבנים במגוון גדלים, צורות וצבעים אשר מציבים ברחבי השטח בהתאם לתכנון עיצובי שנבחר. אבנים אלו תורמות לא רק מבחינה פונקציונלית שכן הן סטטיות ולא דורשות טיפול מרובה, אלא גם בעלות ערך אסטטי רב ומוסיפות הרבה נוי וחן טבעי לגינה

 

יתרונות השימוש בסלעים לגינה

חיסכון במים– חסכון עצום במים! חשבו כי במקום להשקות את הדשא כל יום ולבזבז כמויות אדירות של מים, נוכל פשוט לכסות את האדמה בכמה סלעים מגוונים ויפים. כך גם נחסוך במים וגם בזמן היקר הנדרש לנו לקצוץ ולגזום את הגינה.

 

מבחר וגיוון אינסופי –   היופי בסלעים לגינה היא היכולת לגוון בהם בכל פעם מחדש. סלעים לגינה אפשר למצוא מכל וכל; אבנים גדולות וחומות או קטנות וצבעוניות, מחוספסות או חלקות כיד הדמיון.  באופן זה, נוכל למצוא סלעים אשר ישובו בהרמוניה עם הגינה שלנו וזאת בלי לבצע שינויים מהותיים..

עלות גמישה לכל כיס-  בניגוד לדעה הרווחת, סלעים לגינה מגיעים במחיר לכל כיס וכל אחד יכול להרשות לעצמו להוסיף אותם ללא חשש.

 

סלעים לגינה-אלמנט עיצובי ופרקטי

אין ספק כי סלע טבעי מיוחד בגינה מספק גיוון עיצובי וחוסך השקעת משאבים באלמנטים נוספים. הכנסת סלע מרהיב לגינה מושכת תשומת לב מכל  אדם המבקר בה ומעניקה ייחודית לגן. השימוש בסלעים לעיצוב הגינה מייצר ייחודיות וסגנון לגינה שלכם.  האפשרויות העיצוביות הן כמעט בלתי מוגבלות וניתן ליצור בעזרתם גינות גדולות עם מראה מרהיב או גינות קטנות וייחודיות שלא דומות לגינות אחרות. את הסלעים ניתן להניח בכל מקום ברחבי הגינה, אך חשוב לתכנן מראש את מיקומם על מנת לשלבם באופן המתאים והנכון לגינה שלנו, בין אם זה מבחינת מסלעות לגינה בצורה מדורגת או אקלקטית ועוד..

 

עיצוב הגינה עם המומחים לעיצוב גינות

אם גם אתם מתעניינים בעיצוב הגינה באמצעות סלעים, אצלנו בבזלת ישראל תוכלו לבחור ממגוון סלעים איכותיים, למראה אסתטי ומסודר יותר למרחב החיצוני של החצר או הגינה.

 

הסלעים שלנו

הסלעים בבזלת ישראל נבחרים בקפידה כאשר כל סלע כשלעצמו הוא יצירת אמנות של הטבע ואין שני לו.  אנחנו משתמשים לא רק בחומרים שיש בארץ, אלא גם מייבאים אבנים ממדינות אחרות.  לאורך כל הדרך, אנו מעניקים לכם שירות מקצועי ועוברים אתכם כל שלב ושלב. החל בבחירת האבנים המתאימות לכם ועד לייצור המסיבי.  אם איכות וסטנדרט גבוה עומדים בראש סדר העדיפויות שלכם, צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם בשאלות על עיצוב המרחב או שימוש באלמנטים כמו סלעים או אבנים.