וואטסאפ!

לקטלוג אבי המדרך >>

 

הגינה היא המראה החיצוני של הבית. גינה מוזנחת ולא מטופחת עלולה ליצור רושם ראשוני לא טוב על באי הבית ותחושה שכך נראה גם הבית מבפנים. לעומת זאת, גינה מעוצבת ומטופחת מעידה על אסתטיות פנימית וחיצונית גם יחד ועושה רושם נפלא על כל מי שמסתכל על הבית שלכם מבחוץ. כדי ליצור גינה מעוצבת ומטופחת ניתן להשתמש במספר מרכיבים עיצוביים וביניהם צמחיה מסוגים שונים, אלמנטים שונים בגינה כמו בריכת דגים, ספסלים נוחים, פסלים שונים ועוד. אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב גינה הן אבני מדרך – למעשה, אבני המדרך הן מוצר הכרחי בעיצוב החיצוני של הבית, הן בגינה והן בשבילים שסביב הבית. מחיר אבני מדרך איכותיות משתנה בהתאם לסוג האבן וגודלה. על מחיר אבני מדרך לכלול גם את עיצובן בגינה ואת ביצועה.

 

מחיר אבני מדרך מסוג בזלת

אבני מדרך העשויות בזלת הן אבני מדרך חזקות ואיכותיות. הבזלת היא סלע חזק שנוצר עקב פעילות געשית היסטורית ומכאן חוזקה וצבעה אפור. צבען של אבני מדרך העשויות בזלת הוא אמנם אפור, אך גם האפור הזה מגיע בגוונים ובגימורים שונים: חלק, מחוספס, טבעי ומהוקצע. בנוסף, ניתן על ידי תהליכים מסוימים להגיע לצבע שחור. המראה השחור של אבני המדרך מבזלת עושה רושם מעורר השראה בגינה ובשבילים המובילים לבית. מחיר אבני מדרך איכותיות מבזלת משקף את איכותן ועמידותן בגינה וסביב הבית.

 

מחיר אבני מדרך טבעיות

רבים מעדיפים דווקא אבני מדרך בצבע טבעי חום בגוונים שונים. גם אבנים אלו מגיעות במרקמים וגימורים שונים וכמובן בגדלים שונים. גינות המעוצבות באבני מדרך טבעיות יוצרות מראה טבעי, עדין וקלאסי המשתלב היטב עם צמחיה מסוגים שונים. בנוסף לאבנים הטבעיות, ניתן להשיג אבני מדרך מסוגים שונים ובצבעים שונים, כגון: אדום, לבן, אפור, צהוב ועוד. שילוב תאורה בין אבני המדרך יוצר מראה נעים לעין ומוסיף לחוויה הנעימה של הישיבה בגינה המעוצבת. מחיר אבני מדרך משקף את איכותן של אבני המדרך בלבד ולא של האלמנטים המשולבים בגינה לצדן.

 

מחיר אבני מדרך | בזלת ישראל

מחיר אבני מדרך איכותיות אצל המקצוענים

אנו בבזלת ישראל – החברה המובילה לייצור וייבוא אבנים בישראל מקפידים על איכות ולכן תוכלו להשיג אצלנו מחיר אבני מדרך איכותיות המותאם לטיב האבן שתקבלו. בנוסף, אנו מספקים ללקוח שירות מקצועי ומיומן משלב תכנון הגינה ועד שלב הביצוע - מחיר אבני מדרך אצלנו כולל שרות מקצועי ואדיב וביצוע ברמה גבוהה ואיכותית.