סידור מסלעותבניית מסלעות, סידור מסלעות היא אומנות לכל דבר ויש לעשותה באמצעות מהנדס מוסמך מקצועי שיעזור לכם בכל מה שנדרש בהתאם לנתוני הגינה שלכם. באמצעות סידור מסלעות תוכלו להעניק לגינתכם מראה מעוצב שיישאר לאורך שנים רבות, ללא איבוד הצורה או מבנה הגינה. אבני מדרך בשילוב מסלעות וצמחייה ייתן לגינה שלכם תחושה של טבע ורוגע שאתם מחפשים כל כך בחייכם השגרתיים.

 

מהו סידור מסלעות?

המסלעות הן מבנה של סלעים אשר מונחים זה על גבי זה במדורג. על מנת להתאים עת עיצוב וסידור המסלעות יש צורך לתכנן אותם בהתאם לתנאי השטח הקיימים בגינה וסוג האדמה. את בניית  וסידור המסלעות מבצע מהנדס מוסמך ובעל ניסיון על מנת להתאים את סוג המסלעות לשטח הגינה וסוג הקרקע. כמו כן, באמצעותו ניתן למנוע מצבים של חוסר יציבות המסלעים והתדרדרות וכן התאמת עיצוב המסלעות למבנה שטח הגינה.

 

למי יש לפנות בעת סידור מסלעות?

על מנת לבצע סידור מסלעות תצטרכו לפנות לאיש מקצוע שהוא מהנדס מוסמך ומקצועי בתחום בניית מסלעות וסידורם. באמצעות עזרתו תוכלו לקבל סידור מסלעות בהתאם לצרכים האישיים שלכם ובהתאם לנתוני שטח הגינה וסוג הקרקע. איש המקצוע ידאג להתאים את סידור מסלעות מתאים לנתוני הגינה בשילוב אבני מדרך, חלוקי נחל, צמחיה ועוד, כך שהגינה שלכם תהיה מיוחדת וייחודית כמו שאתם אוהבים.

 

מה היתרונות של סידור מסלעות?

באמצעות סידור מסלעות ניתן להעניק לגינה שלכם מראה ייחודי ומיוחד, לשמור על הקרקע מפני סחף, ליצור תאי שטח איכותיים לשתילה תוך כדי ניצול והחדרת מי נגר עילי לקרקע. באמצעות מסלעות תוכלו לתת לגינה לשכם בית גידול ייחודי הן לצמחייה והן לבעלי החיים שיש לכם וכן להתאים את סידור המסלעות בהתאם לעיצוב הגינה ולצרכים האישיים שלכם. יתרונות אלה הופכות את המסלעות לאחד האלמנטים החשובים ביותר בעת תכנון הקמת גינה,על מנת שבנייתם והחלפתם תהיה בצורה הבטיחותית ביותר לבעלי הגינה, על כן היא מצריכה התערבות של איש מקצוע ובעל ניסיון בתחום המסלעות, וזאת על מנת שיתאים לנו לנו באופן מושלם את סוג המסלעות שמתאימות לנתוני הגינה שלנו ואשר יחזיקו לאורך שנים רבות.