וואטסאפ!

סלעים לעיצוב הגינההשימוש בסלעים לעיצוב הגינה מעניקים אווירה ותחושת אותנטיות לגינה שלכם. ניתן לשחק עם הסלעים בהתאם לגודלם וליצור בעזרתם גינות גדולות עם מראה מרהיב או גינות קטנות וייחודיות שלא דומות לגינות אחרות. את הסלעים ניתן להניח בכל מקום ברחבי הגינה, אך חשוב לתכנן מראש את מיקומם על מנת לשלבם באופן המתאים והנכון לגינה שלנו, בין אם זה מבחינת מסלעות לגינה בצורה מדורגת או אקלקטית ועוד.

 

שינוי עיצוב הגינה שלכם עם סלעים לעיצוב הגינה

באמצעות סלעים לעיצוב הגינה ניתן למקמם במקומות שונות בגינה בין אם זה בקרבת גדר המדשאה להגבהה דקורטיבית של פני השטח או לבניית גבעת סלעים משכבות אבנים ומילויים בפרחים שונים אשר קיימים בעונה. או אפילו ניתן לחצות שטחים שונים בגינה בין אם זה בתור הפרדה או תחום מקום מסוים באמצעות מסלעות אקלקטיות מאבנים גדולות. הודות לסלעים אלו ניתן לבצע מגוון נרחב של אפשרויות שונות אשר מתואמות לצרכים האישיים שלנו ויוצרות אוירה קלילה, צעירה וכייפית. עם סלעים לעיצוב הגינה תוכלו אף להקים מסלעות סולידיות ולעטר אותם בשיחים וצמחים שונים כולל מפלים, אבני מדרך ועוד.

 

יתרונות סלעים לעיצוב הגינה

באמצעות סלעים לעיצוב הגינה ניתן ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות שונים הכוללים:

גידול צמחייה מגוונת- באמצעות סלעים לגינה ניתן לגדל צמחייה מגוונת ללא צורך בהשקעה בעיבוד הקרע. דבר זה מאוד מקל על בעל הגינה וחוסך לו זמן יקר, כך שמלבד ניקוי תקופתי לצרכי ניקוז הוא אינו צריך לעשות כלום.

הוספת חן ונוי לגינה- באמצעות סלעים לגינה בסגנונות גדלים וצבעים ניתן להוסיף חן ונוי לגינה ואף ליצור מדרגות אבנים אשר נראות חלק מהנוף ויכול להשתלב באופן מושלם עם אלמנטים שונים בגינה כמו צמחים, אבני מדרך, חלוקי נחל, מפלים, ספסלים, ריהוט ועוד.

ניתן לשנות את גובה פני הקרקע- באמצעות סלעים לעיצוב הגינה ניתן לשנות את גובה פני הקרקע ללא שינויים בקרקע עצמה ובמבנה השטח. באמצעות שינוי גובה פני הקרקע ניתן להשוות לגינה עיצוב מיוחד וייחודי ואף ליצור את הנוף מחדש.