וואטסאפ!

חיפוי קרקע לגינה מעוצבת

לקטלוג חיפוי קרקע>>

 

גינה מעוצבת היא מצרך שהרבה מאוד בתים בישראל לא יכולים בלעדיו. הגינה הפכה כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מהבית, שבו אנחנו מבלים שעות רבות, מארחים חברים, אוכלים ועובדים. הגינה היא מקום שבו ניתן לשלב אלמנטים עיצוביים רבים, החל מבחירת סוג האבנים וכלה בצמחיה שתתאים להם. חיפוי קרקע לגינה הוא אלמנט חשוב ביותר כשאנו מעצבים את הגינה שלנו ויש לו ייתרונות רבים. חיפוי קרקע לגינה מעוצבת יכלול סוגים שונים של אבנים בהתאם לדרישות הלקוח.

ייתרונות בשימוש בחיפוי קרקע לגינה

חיפוי קרקע לגינה הוא אמנם אלמנט עיצובי חשוב, אבל לא פחות חשובים הם כל יתר הייתרונות שניתן להשיג באמצעותו:

• חיסכון במים: קרקע בעלת צמחיה שמכילה חיפוי תאפשר למים המושקים להישאר בקרקע ותמנע אידוי, כך שנוכל לחסוך במים.

• מניעת צמחיית פרא: חיפוי קרקע לגינה ממלא את החללים בקרקע שבהם אין צמחיה ובין צמחים וכך נמנעת צמיחת פרא.

• העשרת הקרקע: כמו המים, גם החומרים שאנו שמים בגינה שלנו לצורך הטבת הצמיחה יכולים להתאדות ולהיעלם מנזקי מזג האוויר. חיפוי קרקע לגינה מאפשר להם להישאר זמן רב יותר בקרקע ללא פגיעה. הקרקע המכוסה מזדרזת גם תהליך של פרוק חומרים אורגניים לטובת הקרקע.

• יצירת שכבת מגן: אבני החיפוי יוצרות מעין שכבת מגן המבודדת טמפרטורה בתוך הקרקע ומגנה מפני נזקי מזג האוויר, כך שהצמחייה בגינה מוגנת ונשמרת טוב יותר.

סוגי אבנים לחיפוי קרקע לגינה

סוגי האבנים המשמשים לצורך חיפוי קרקע לגינה מעוצבת הם רבים ומאפשרים מגוון רחב של עיצובים לגינה. ישנן אבנים בגדלים שונים ובטקסטורות שונות. למשל: אבנים קטנות בצורת חצץ וגם אבנים קטנות מסוג חלוקי נחל יצרו מראה שונה כל אחת בנפרד ואף בשילוב ביניהן. חיפוי קרקע לגינה מאבנים קטנות קיים גם בסוג של טוף, שברי רעפים ואריחי טרקוטה. חיפויי קרקע גדולים יותר יהיו מסוג של אבני מדרך עשויים גרניט, בזלת, גרנוליט ועוד.

חיפוי קרקע לגינה מעוצבת על ידי המומחים שלנו

חיפוי קרקע לגינה מעוצבת הוא העסק של מומחים לדבר. אצלנו בבבזלת ישראל – החברה המובילה לייצור וייבוא אבנים בישראל נתאים לכם את עיצוב הגינה המושלם עבורכם בעזרת חיפוי קרקע לגינה ואלמנטים נוספים באיכות הגבוהה ביותר.