וואטסאפ!

חיפויים לגינה הם דרך יצירתית ומקורית ליצירת משטח נוח וזמין על גבי הקרקע בגינות או בחצרות.

גינות ציבוריות, גינות פרטיות, וגינות המכילות צמחי נוי הגדלים באדניות לרוב חשופות לפגעי מזג האויר, לשרצים ולזוחלים המזיקים להם בטווח הארוך.

חיפוי הקרקע המורכב בדרך כלל מסלעים, אבנים או חומרים אורגניים, מתווספים לשכבת הקרקע מלמעלה ומכסים אותה ואת האדמה שמעליה. החיפויים המומלצים לגינה, משרתים מטרה נוספת והיא מטרה עיצובית- הם מעניקים לגינה מראה אותנטי וייחודי.

חיפויי אבן - בין החיפויים השימושיים כיום בעיצוב גינות

בין החיפויים הנפוצים והשימושיים ביותר בעיצוב גינות, הידועים כחיפויים מומלצים לגינה ניתן למנות את חיפויי האבן. ניתן להשתמש באבן בזלת או באבנים מסוג אחר, ולהתאים את האבנים לכל סביבה שהיא.

בעיצוב הגינה עם חיפויים שונים יש לקחת בחשבון את האלמנטים הקיימים בגינה כמו אבנים קיימות, עצים וכדומה, וכן את מזג האויר והתאורה בגינה על מנת להתאים את סוג החיפוי וצבעו למראה הנוכחי של הגינה.

 

יתרונות חיפויים לגינה

היתרונות של אבני המדרך לגינה ואפשרויות העיצוב המגוונות מושכים בעלי גינות לבחור באופציה של חיפוי גינות באבן. זאת ממספר סיבות עיקריות:

אסתטיקה- האבנים מהוות חיפוי מרשים לגינה, המקרין שלמות ויופי. ניתן להשתמש במגוון סוגי אבנים: אבני בזלת, שיש או כרכור לצד חלוקי נחל או דשא לקבלת מראה הרמוני.

ניצול נכון של משאבים – השימוש באבני החיפוי מספק שני יתרונות מרכזיים: השימוש באבנים מאפשר ליצור מראה גינה יפה ואסתטי לצד סביבה ירוקה וטבעית החוסכת לנו שימוש במים רבים להשקיה

הליכה חופשית באזור- כשאנו בוחרים לעצב את גינתנו ממבחר החיפויים המומלצים לגינה, אנו מפסיקים לחשוש מהפגיעה בדשא, באבנים ובצמחיה כאשר אנו או ילדינו מסתובבים בחוץ. אבני החיפוי מהוות משטח נוח וישר להליכה, כך שבני הבית יכולים להסתובב בגינה ללא חשש.

עבודות חיפויים לגינה- רק עם בזלת ישראל

 

אבני מדרך בזלת

עבודות חיפוי האבן לגינה או לחצר דורשת מקצועיות ודיוק רב, ולכן מומלץ לפנות לאיש מקצוע איכוטתי שידאג לכל התהליך- החל מהתכנון ועד להקמת הגינה על שלל מרכיביה. עיצוב גינה באמצעות חיפויים מומלצים לגינה ואבני מדרך יכול לשפר פלאים את איכות החיים, להוסיף לחזות הבית ולהשרות אווירה נוחה ונעימה עבור בני הבית.

בבזלת ישראל תוכלו למצוא אבני מדרך איכותיות עם אחריות מלאה על המוצר. כל אחת מהאבנים מוגשת לכם מיד ראשונה, כך שתוכלו להיות בטוחים שהיא תשרת אתכם לטווח הארוך.

רוצים לקבל ייעוץ בבחירת חיפויים מומלצים לגינה? אנו מזמינים אתכם ליצור קשר.