בשנים האחרונות עלתה שכיחותם של החיפויים והבריקים הן בבתים פרטיים והן בחברות ציבוריות ופרטיות על מנת להוסיף חן ונוי לבית או למשרד. החיפויים ובריקים משדרגים בצורה משמעותית את הבית או המשרד והופכים אותו לפאר של ממש, גם אם מדובר על מבנים מוזנחים וישנם מאוד.

באמצעות חיפויים ובריקים ניתן לשדרג את מראה הבית או המשרד בצורה שונה ולגרום לו לשדר פאר ויוקרה.

 

מתי כדאי לבצע חיפויים ובריקים ?

אם אתם גרים במבנה ישן מאוד, מבנה הדורש שיפוץ, או מבנה שיש בו לא מעט ליקויים שחוזרים על עצמם כל תקופה מסוימת, כדאי לכם מאוד לבצע חיפויים ובריקים. באמצעות חיפויים ובריקים תוכלו להשוות לקירות הבית או המשרד אלגנטיות ותחכום כמו שאתם אוהבים. סוגי האבנים והבריקים המגיעים במגוון צבעים, הטקסטורות והגדלים יסייעו לכם לשדרג את בית או המשרד בצורה משמעותית ואף ויקנו לו מראה חדיש, עדכני ומודרני או מראה בסגנון עתיק ויוקרתי כמו שאתם אוהבים.

 

סגנונות חיפויים ובריקים

קיימים סוגים שונים של חיפויים ובריקים הכוללים צבעים, טקסטורות, גדלים וסגנונות שונים בהתאם לצרכים האישיים של הלקוח. סוגי החיפויים לקירות מתאימים לכל חללי הבית בין אם מדובר על חדר השינה או חדר המטבח. סוגי החיפויים כוללים את הסוגים הבאים:

בריקים עתיקים- בריקים עתיקים עם אבנים מלפני 150-250 שנה המגיעים בצבעים שונים כגון: אדום, צהוב, חרדל, אפור ועוד. אבנים אלו מעניקים מראה ייחודי לחלל הבית או המשרד הן מבחינת מרקמם ואיכותם.

בריקים רטרו- בריקים ייחודים לתקופת הרטרו אשר מגיעים בשלל צבעים ומשתלבים מצויים בחלל הדירה או המשרד.

בריקים מודרניים- בריקים הכוללים מראה חלק ונקי אשר מעניק לחלל הדירה או המשרד חזות מודרנית המתאימה לימנו. בריקים אלו כוללים צורות גיאומטריות, חדשניות ומתחכמות בצבעים שונים ובגדלים שונים.

בריקים סליפס- בריקים אשר עשויים מלבנים דקות ואיכותיות במחר דגמים וגוונים שונים. בריקים אלה מאופניים בעובי דק בגלל תהליך האפייה הייחודי שהם עוברים לעומת סוגי בריקים אחרים, וניתן ליצור מהם שילובים מהממים וייחודים שמוסיפים רבות לבית או למשרד.

 

מוזמנים להתייעץ איתנו בבחירת סוג האבן בלחיצה כאן