וואטסאפ!

התאמת חיפוי אבן לקירות חוץ | בזלת ישראל

הבתים שלנו הפכו מזמן ללא סתם בתים, אלא תצוגת תכלית אופנתית לכל דבר. עיצוב הבית מעיד על הטעם העיצובי שלנו ואומר עלינו הרבה דברים. בהתאם, גם המראה החיצוני של הבית הוא ביטוי עיצובי משמעותי עבור הבית ועבור הדיירים המתגוררים בתוכו. אחד ממאפייני העיצוב הבולטים של החלק החיצוני של הבית הוא חיפוי אבן לקירות חוץ.

חיפוי אבן לקירות חוץ הוא אלמנט עיצובי חדשני שמקורו בבנייה עתיקת יומין. בתי אבן הם מראה היסטורי שאנו רואים מידי פעם בביקורים באתרי מורשת ועתיקות. המראה הייחודי הזה נשמר בעיר ירושלים, שבה כל קירות החוץ מחויבים על-פי חוק עירוני להתעטף בחיפוי האבן. מטרתה של תקנה זו הוא לשמור על הייחודיות העתיקה, המקודשת והקסומה של העיר. חיפוי אבן לקירות חוץ יצא בשנים האחרונות מגבולותיה של ירושלים ונראה כי כיום הוא אלמנט עיצובי שכבר אי אפשר בלעדיו. התאמת חיפוי אבן לקירות חוץ היא חשובה ביותר כדי ליצור לבית את המראה הרצוי.

 

חיפוי אבן לקירות חוץ סביב הבית

חיפוי אבן לקירות חוץ כיום הוא לא מיקשה אחת. חיפוי האבן שואב את מקורותיו העיצוביים מהמראה העתיק של בתי העיר ירושלים וערים עתיקות נוספות שבתיהן נבנו מאבן. חיפוי חוץ מלא הוא בהחלט אפשרות, אך יש לו אופי עיצובי מסוים שלא כולם אוהבים. כיום, ניתן לשלב חיפוי אבן לקירות חוץ בטקסטורות שונות ובמקומות שונים על גבי קירות החוץ של המבנה: למשל רק על עמודי הכניסה, על קיר אחד של הבית, על המדרגות, המרפסת, החלונות וכד'. בחירה במספר מצומצם ל אלמנטים לחיפוי נותן אופי ייחודי משלכם לעיצוב חוץ הבית.

 

ממה עשוי חיפוי אבן לקירות חוץ

חיפוי האבן בו משתמשים לקירות החוץ עשוי מסוגים שונים של אבנים לבחירת הלקוח. סוג אחד של אבנים הוא אבנים עם מראה טבעי, ביניהם נוכל למצוא את האבן הירושלמית בצבעי חום בהיר ואבן בעלת שכבות המשווה לבית מראה טבעי ומעט פראי. אבנים מסוג שונה לגמרי הן אבנים מתועשות שמגיעות בגודל ומרקם אחיד והן לרוב קטנות. אבנים אלו יוצרות מראה מתועש ומודרני יותר לבית. סוג נוסף של אבנים לחיפוי הן אבני בזלת היוצרות עיצוב כהה יותר סביב הבית, שיכול להשתלב היטב עם צמחיה ירוקה.

 

מראות שונים של חיפוי אבן לקירות חוץ

חיפוי אבן לקירות חוץ בגרסה המודרנית הוא בדרך כלל כזה שאינו עוטף את הבית כולו, אלא משמש אלמנט לעיצוב ציורי סביב הבית, כאשר ניתן ליצור בעזרת החיפוי תנועה מעגלית או גיאומטרית. מעצבים רבים מעדיפים כיום לחפות רק חלק מקירות החוץ של הבית: קיר אחד או חלק ממנו, חיפוי על עמודים בלבד, סביב הדלת או החלון ועוד.

 

חיפוי אבן לקירות חוץ בטקסטורות שונות ומגוונות

חיפוי אבן לקירות חוץ לא מסתכם רק באבן הירושלמית המוכרת. אין ספק שהאבן הירושלמית נותנת מראה ביתי עם ניחוח נוסטלגי והיא אכן מועדפת על לקוחות רבים, אך כיום ניתן להשתמש בחיפוי אבן לקירות חוץ בטקסטורות שונות וצבעים מגוונים. למשל: בריקים שחורים קטנים למראה תעשייתי או בריקים אדומים בינוניים למראה אירופאי יוקרתי. גם עיצוב האבנים יכול להיות מגוון על ידי יצירת תנועה מעגלית או גיאומטרית בעזרת האבנים על גבי הקירות.

 

המומחים להתאמת חיפוי אבן לקירות חוץ

התאמת חיפוי אבן לקירות החוץ היא נושא חשוב לכל מי שבונה ומעצב את הבית שלו. המומחים שלנו בבזלת ישראל – החברה המובילה לייצור וייבוא אבנים בישראל, יוכלו להתאים את סוג האבן והמראה הנכון לבית שלכם ולדאוג לביצוע של חיפוי אבן לקירות חוץבאופן מקצועי ומוקפד. מגוון האבנים שאנו מייצרים ומייבאים יאפשרו לכם לבחור מראה ייחודי ומותאם לכם שישתקף בבית החלומות שתבנו.

 

חיפוי אבן לקירות חוץ לשדרוג העיצוב

אתם חושבים איך לעצב את הבית שלכם בצורה יותר מיוחדת ולשדרג אותו? הוספה של חיפוי אבן לקירות חוץ זוהי אפשרות לא רעה בכלל שיהיה כדאי לכם לשקול ברצינות. כמובן שאם אתם מחליטים להוסיף חיפויים, תצטרכו לתת לאנשי מקצוע מנוסים לעשות את זה על הצד הטוב ביותר.

ככל שתחשבו על כל ההיבטים העיצוביים שנוגעים לשדרוג הבית שלכם בפן הזה, כך תוכלו להבין טוב יותר מה אתם צריכים לעשות. כך שאתם לא צריכים להתלבט יותר מידי, אלא רק לבחון ברצינות את הדרך שבה אתם מחליטים לפעול ולנצל את הזמן שלכם בצורה יעילה.

איזה חיפוי אבן לקירות חוץ לבחור?

את סוג החיפוי שיהיה כדאי לכם לבחור תצטרכו לבסס על הסגנון העיצובי שאתם רוצים לתת לביתכם. אם תדעו לחשוב על כל הפרטים הללו בצורה חכמה ותיקחו לתשומת ליבכם את כל האפשרויות הקיימות, זה בוודאי יאפשר לכם להפוך את העיצוב להרבה יותר מיוחד ומעניין. כך שאתם לא צריכים להתלבט עם מה שאתם מחליטים לעשות בעניין הזה.

פנו אל אנשי המקצוע של בזלת ישראל כדי שיוכלו לעזור לכם להבין בדיוק איך לשלב את החיפויים מבחינה עיצובית ולהפוך את הכול לכמה שיותר מרשים. זה בוודאי ישתלם לכם להשקיע מאמץ וחשיבה בדרך שבה אתם הולכים לעשות את הדברים ולשלב חיפוי אבן לקירות חוץ.

בזלת ישראל – חיפויים איכותיים לבית

תמיד תנסו לחשוב בצורה מקורית ולהבין איך בדיוק אתם יכולים להביא לידי ביטוי את כל הרעיונות שלכם מבחינה עיצובית. זה בוודאי לא משהו שצריך להיות יותר מידי קשה אם רק תחליטו לפנות אל בזלת ישראל על מנת שיוכלו לעזור לכם עם מה שתבחרו לעשות.

אתם יכולים להתחיל לחשוב על כל פרט שנוגע לשילוב של חיפוי אבן לקירות חוץ בצורה נכונה. אין לנו ספק שאם תעשו את זה כמו שצריך, התוצאה תהיה כזו שהבית שלכם יעוצב בדיוק כפי שאתם אוהבים. כך שאתם רק צריכים לחשוב היטב על הדרך שבה אתם מחליטים לעשות את כל הדברים.