גן ההדגמה משתרע על פני 2,000 מ"ר ובו מגוון רחב של דגמי אבנים, מסלעות, ריצופים ובריקים המתאימים לבית ולגינה.

גן ההדגמה ממוקם ברחוב הרימון נווה ימין, נשמח לתאם פגישת הדגמה. הנה מבחר פינות מגן ההדגמה

הייתם רוצים לראות את אבני הדרך שאנחנו מכינים מקרוב? לגעת באבנים המעוצבות, לראות אותן נוצצות באורה של השמש ולהתרשם מהן? בואו להתפעל מהאבנים המיוחדות שלנו בגן הדגמה שפתחנו במיוחד עבור לקוחותינו. גן ההדגמה נפרש על פני 2,000 מטרים מרובעים ובו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמי אבנים המתאימים לבית ולגינה:

פינות ישיבה

אולי ממבט ראשון נראה כי האבן אינה נוחה לישיבה, אך ברגע שאתם נחשפים לפינות הישיבה האיכותיות והמעוצבות העשויות מאבני דרך, אתם מבינים שאפשר גם אחרת. ברגע שתקרבו את הכיסא אל השולחן, תגלו עד כמה נוח לשבת על האבנים. אם תרצו, תוכלו להניח את הכרית על מושב הכיסא, אך האפקט יישאר אותו אפקט.

מדשאות דשא סינטטי

זה שיש לכם דשא סינטטי ולא טבעי, לא אומר שהוא אינו צריך להיות מעוצב. אחרי הכול, גם על דשא סינטטי לא נעים לדרוך ביום גשום במיוחד. אבני דרך, לעומת זאת, יכולות לסייע. ניתן להניח אותן על גבי הדשא הסינטטי ולדרוך עליהן בבטחה בדרך הביתה.

מפלי מים

השילוב בין מים לבין האבן יוצר אפקט מרהיב. המים גורמים לאבן לזהור באור השמש. תוכלו להיווכח בכך בכוחות עצמכם כאשר תבואו לבקר בגן ההדגמה.

בריכות דגים – המקום הטבעי ביותר לאבן הוא בריכות הדגים המלכותיות והמעוצבות. בריכות אלה מעניקות תחושה של יוקרה. האבנים גם ידידותיות לסביבה ואינן פוגעות במקום המחיה של הדגים.