בשנת 2009 הוקם מפעלנו אשר נועד לצורך ייצור אבני דרך, וזאת מתוך שאיפה ותקווה להעניק שירות מקצועי ואדיב לכל מי שיש לו גישה לתחום הגינון והפיתוח: לקוחות פרטיים לצד לקוחות עסקיים העוסקים בתחום הגינון ועיצוב הגינה.

במשך הזמן, הלך המפעל והתפתח, עד שהרחבנו את שירותינו לצורך ייצור אבני כורכר ואבני בזלת. חברתנו נמצאת מבין המובילים ביותר בתחום ייצור באבני בזלת, והצוות שלנו מספק אבני דרך בכמויות גדולות בכל רחבי הארץ.

אנחנו משתמשים לא רק בחומרים שיש בארץ, אלא גם מייבאים אבנים ממדינות אחרות. אבנים איכותיות אלה נועדו למגוון רחב של שימושים דוגמת ייצור מדרגות אבן, הכנת ספי חלונות, ריצוץ אבנים – פנים וחוץ, בניית בריקים לחיפוי קירות וכדומה.

לאורך כל הדרך, אנו מעניקים לכם שירות מקצועי ועוברים אתכם כל שלב ושלב. החל בבחירת האבנים המתאימות לכם ועד לייצור המסיבי. תוכלו להזמין ייצור אבני דרך למגוון רחב של מטרות, וביניהן עיצוב גינה, עיצוב הבית באמצעות לבנים מיוחדות כמו בריקים ועוד.

אז אם איכות העבודה עומדת בראש סדר העדיפויות שלכם, ואם אתם מעוניינים לקבל אבני דרך מעוצבות ועמידות בכל תנאי מזג אוויר, אתם מוזמנים לפנות אלינו. תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם. אנו נתאים עבורכם את השירות הטוב ביותר ונמליץ על אבני הדרך המתאימות לכם, בין אם מדובר באבני בזלת, אבני כורכר ועוד.