וואטסאפ!

אבני מדרך לגינההגינה שלנו היא חלק בלתי נפרד מהבית, קודם כל בגלל שהיא מקום נהדר שבו אנחנו אוהבים לשבת ולבלות לאורך זמן. בנוסף, הגינה יוצרת את המראה החיצוני של הבית ובכך היא משפיעה הן על הרושם הראשוני של כל מי שמגיע לבית שלנו והן על האסתטיקה הכללית של הבית והמראה העיצובי שלו. אבני מדרך לגינה הם אחד האלמנטים החשובים המקנים לגינה את המראה הייחודי שלה והופכים אותה לשימושית. בעזרת אבני מדרך לגינה מהממת נוכל ליצור לנו גינה במראה ייחודי ובלתי נשכח, עד כדי כך שאפילו לא נרצה להיכנס הביתה.

 

מהם אבני מדרך לגינה

אבני מדרך לגינה הן אבנים חזקות המשמשות לתיחום הגינה ובתוך הגינה וליצירת שבילים בגינה וסביב הבית. אבני המדרך הן אבנים חזקות העשויות מסוגים שונים של אבנים, כמו אבן טבעית או אבן בזלת. האבנים מגיעות בצבעים שונים: שחור בזלת, אפור, אדום, ירוק, לבן, צבע טבעי ועוד. גודלן של האבנים משתנה לפי דרישת הלקוח החל מגודל של רגל ועד לגדלים עצומים. גם הגימור של האבנים הוא מגוון לפי ההעדפה העיצובית של הלקוחות: ניתן להשיג אבני מדרך במראה טבעי ולא מהוקצע וגם אבנים חלקות ומסותתות, טבעיות או תעשייתיות.

 

שימושים שונים באבני מדרך לגינה

אבני מדרך לגינה מאפשרות לנו ליצור מגוון בלתי נגמר של גינות לפי הטעם העיצובי הייחודי של בעלי הבית. יש מי שמעדיפים מראה טבעי בגינה ויש מי שדווקא ירצו גינה במראה אורבני מדויק. בעזרת שימוש במגוון של אבני מדרך לגינה מסוגים שונים ותוספות לצד האבנים, ניתן ליצור גינות ושבילי גישה לבית כיד הדימיון הטובה. אבני המדרך ייצרו שבילים לאורך הגינה ויפרידו בין שטחים שונים בגינה. לאורך האבנים ניתן לפזר חלוקי נחל בצבעים ומרקמים שונים ולשוות לגינה מראה מעניין. תוספת של צמחיה ביינות לאבנים יוצרת מראה אקזוטי עם אבני מדרך לגינה מהממת.

 

אבני מדרך לגינה מהממת קונים אצל המקצוענים

אז אם גם אתם רוצים להשיג אבני מדרך לגינה מהממת אנו מזמינים אתכם להיפגש עם אחד המומחים שלנו בבזלת ישראל – החברה המובילה לייצור וייבוא אבנים בישראל להתאמה ותכנון של גינה ייחודית בעזרת אבני מדרך לגינה.