וואטסאפ!

לקטלוג אבני חיפויי>>

 

אבני חיפויי

אבני חיפוי הם אלמנט עיצובי שהפך פופולארי מאוד בתחום עיצוב ושדרוג הבית בשנים האחרונות. חיפוי אבן הוא איננו שיטת עיצוב צעירה, אלא עתיקה ורבת היסטוריה. חיפוי אבן בקירות חוץ הוא אלמנט עיצובי עתיק יומין ויש מי שמשתמש בו עד היום כדי ליצור מראה עתיק לבית. יחד עם זאת, מגוון התצורות של חיפוי האבן המוצע כיום לא משאיר אותו רק לאוהבי הרטרו ובהחלט ניתן להשיג באמצעות אבני חיפוי מראות חדשניים לבית או למשרד. אבני חיפוי לפנים ולחוץ הם כיום אלמנט עיצובי מבוקש בבתים פרטיים ובמשרדים.

אבני חיפוי לעיצוב החיצוני של המבנה

מבנה המעוטר באבני חיפוי בקירותיו החיצוניים משווה לו מראה מרשים וייחודי. בית שיתעטף באבנים ירושלמיות עתיקות או באבני חיפוי עם מראה טבעי יעניק לבית מראה עתיק, חם וביתי. מעצבים רבים בוחרים רק קיר חיצוני אחד עם או בלי שילוב של עמודי חוץ לצורך שימוש באבני חיפוי. הבחירה הזו יוצרת שילוב בין העתיק והמודרני ומסבה לבית חמימות עדינה, במיוחד כאשר משולבים לצד האבנים פרחים וצמחייה. אבני חיפוי מסוג מודרני יותר בגימורים חלקים או כהים ישוו למבנה מראה אורבני ומתחכם, מראה שמתאים מאוד לעסקים כמו חנויות או משרדים.

אבני חיפוי לעיצוב פנימי

את העיצוב החם של האבנים ניתן להכניס גם לתוך הבית, כמו שמעצבים רבים נוהגים כיום לעשות. קיר אחד בסלון שישודרג באבני חיפוי ירים את כל העיצוב דרגה אחת למעלה וישנה את חוויית המגורים בבית. מי שיבחר באבני חיפוי בעלות מראה מודרני יותר, יוסיף לבית או למשרד תחכום ועניין. אבני חיפוי לפנים ולחוץ הן ללא ספק הבחירה הנכונה בשבילכם.

אבני חיפוי לפנים ולחוץ מהמומחים בתחום

שימוש באבני חיפוי לפנים ולחוץ בעיצוב מראה הבית הוא עבודה למומחים בלבד. הצורך להתאים את האבנים הנכונות, בגודל המתאים ובאיכות הגבוה ביותר תתאפשר רק אצל מי שלמדו והתמקצעו בתחום ויש להם גישה לחומרים הטובים ביותר. אצלנו בבבזלת ישראל – החברה המובילה לייצור וייבוא אבנים בישראל תוכלו למצוא את מיטב המומחים ולהסיר דאגה מליבכם.