לכל אבני המדרך >>

 

כיום כל אחד יכול לראות כי אבנים לגינה יהיו בעלי תועלת עצומה לעיצוב הכולל שלה ויוכלו להפוך את הנראות שלה להרבה יותר מרשימה. רק חשוב לפנות אל חברה מקצועית אשר תדע לבחור בין סוגי אבנים שונים, בין אם מדובר על חלוקי נחל, בזלת או כל סוג אבן אחר וזאת כאשר ישנו צורך להתחשב באופי הגינה והעיצוב הקיים שמאפיין אותה. רק כך האבנים ישדרגו את הגינה ובגדול.

 

שילוב נכון של אבנים לגינה

כפי שניתן להבין, כאשר מעוניינים לבצע חיפוי של אבנים לגינה יהיה חיוני לעשות זאת תוך כדי שמנסים להבין בדיוק איזה סוג אבנים יוכלו להשתלב בצורה המוצלחת ביותר ובאיזה אופן יהיה צריך לשלב את אותם אבנים. בין אם מדובר על הנפח או צורת הסידור. אך ורק אם פונים אל חברה מקצועית יהיה ניתן להיות שקטים בכל הנוגע לעניין הזה ולראות כי האבנים תהיינה מסודרות בצורה מושלמת וכזו שתהיה הולמת ביחס לעיצוב הקיים שמאפיין את הגינה והבית שלכם.

יש לא מעט רעיונות עיצוביים שניתן ליישם כאשר משלבים אבנים וחיפויים בעיצוב הגינה. אם תרצו להיות בטוחים שאתם עושים את הדברים בצורה מוצלחת, יהיה כדאי לכם לפנות אל מעצב גינות, כך שהוא יוכל לעזור לכם ולעשות כל שנדרש כל מנת שהגינה שלכם תוכל להיות מעוצבת באופן מוקפד ויפה.

 

הזמנת חיפוי לגינה במחיר משתלם

אם אתם רוצים להזמין חיפוי לגינה שלכם, כמובן שיהיה כדאי לכם לוודא לפני הכול שאתם מחליטים להזמין אך ורק דרך חברה שתוכל להציע לכם את מבוקשכם במחיר משתלם ולדאוג לכך שהמשלוח גם יהיה מהיר ונוח. בזלת ישראל יהיו הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לשקול.

כאשר מדובר על הזמנה של אבנים לגינה, נמליץ לכם בחום לעשות זאת אך ורק דרך בזלת ישראל, אשר דוגלים במצוינות ותמיד עושים את המיטב על מנת להציע מבחר גדול של אפשרויות לכל הלקוחות. כך שאם תרצו לשמוע מידע נוסף או לבצע הזמנה מהירה, תוכלו לפנות אל הצוות שלהם כבר בזמן הקרוב.

יופיו המרהיב של הטבע בשלל צורותיו: אבנים לגינה

אבנים לגינה משתלבות במגוון עצום של צורות וסגנונות, אך ניתן לומר שהמשותף לכולם הוא היופי הטבעי, הפתוח והפראי שהן מכניסות אל הגינה והבית כולו. שילוב נכון של אבנים בגינה שלכם, יעניק את העומק האסתטי ונוחות השימוש האידיאליים. לכן חשוב מאוד לתכנן את השימוש באבן תוך מחשבה תחילה ובהתייעצות עם מומחים, כמו הצוות המקצועי של בזלת ישראל. 

כל הטקסטורות והגדלים של אבנים לגינה

ממסלעה גדולה ועד לחלוקי נחל עדינים, אבנים תמיד מכניסות אל הגן יופי שאין דומה לו. חלוקי הנחל הם כשמם, חלקים, כתוצאה מעבודתו הסבלנית והעדינה של הטבע. לאורך שנים רבות, שוחקים המים בנחלים ובנהרות את האבן ויוצרים את הטקסטורה המיוחדת של חלוקי המים הטבעיים, טקסטורה שאף מכונה או יד אדם אינה מצליחה להתקרב אליה.

על אף עדינותם, חלוקי הנחל הם אבנים לגינה המתאפיינות בעמידות טבעית גבוהה, ואינם מצריכים תחזוקה מיוחדת. כחיפוי לקרקע הם מונעים אידוי מים וכך מביאים לחיסכון בהוצאות המים של אחזקת הגינה. ניתן להשתמש בהם לתיחום שבילים ואזורי מעבר בין חלקים שונים של הגינה, או לחיפוי המתווסף לצמחייה באזורים מסוימים. ניתן להשתמש בהם גם בעיצוב פנים הבית, מכיוון שהם מעלים אסוציאציה של מים מפכים, הם מתאימים להשתלב באזורי אמבטיות, אקווריומים, מזרקות, לחיפוי האדמה בעציצים ועוד.

 

מסלעות בגינה

המסלעה יוצרת מראה פראי ומעט מחוספס יותר, ומכניסה גם היא את יופיו המופלא של הטבע. מומלץ לשלב בסביבת המסלעה צמחייה מסוגים שונים, בקבוצות צמחים בעלות מספר אי זוגי, הבולטות על רקע של צמחייה ירוקה. כך ניתן ליצור מראה טבעי ים תיכוני, המזכיר את הנוף הארץ ישראלי. שתילה מסודרת ואחידה של צמחים באזור המסלעה תיצור מראה מלאכותי, ותפספס את האפקט המיוחד שיכולה המסלעה להוסיף לגינה.

 

כאשר משתמשים במסלעה ליצירת גדר או קיר תוחם אזורים, צמחייה משתרכת ומשתלשלת מאוד מתאימה להשתלב עליה, וגם כאן פיזור טבעי הוא המפתח ליצירת האפקט המרהיב של אבנים לגינה. כלומר כדאי לבחור דווקא בכיסוי בלתי אחיד החושף חלקים מהמסלעה ולא בכיסוי מוחלט שיסתיר את יופייה של האבן וגם עלול ליצור מראה מלאכותי ומהוקצע. צמחי תבלין וסוקולנטים שאופייניים לנוף הים תיכוני משתלבים אף הם בצורה יפה עם מסלעה בגינה.

 

 

אבנים לגינה | בזלת ישראל